DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Sadrové obklady
- Parma 01 Stegu 1 dekoratívny omietkový obklad 0,5 m2
Parma 01 Stegu 1 dekoratívny omietkový obklad 0,5 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Parma 01 Stegu 1 dekoratívny omietkový obklad 0,5 m23-7 dní34,75 €28,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dlažba Parma je jedinečná nástenná dekorácia, ktorá určite nájde uplatnenie nielen vo vašom byte, ale aj v elegantných verejných priestoroch. Obklady zo sadry majú jedinečný vzhľad – sú dokonalou imitáciou tehál natretých na bielo, takže stena nimi obložená vyzerá obzvlášť pútavo.
Vlastnosti a výhody
Škridla Parma určite poteší každého užívateľa svojim jedinečným vzhľadom a výbornými vlastnosťami odolnosti. Sadrový obklad vám bude slúžiť dlhé roky, pretože je odolný voči škodlivým účinkom UV žiarenia a vody. Produkt vyzerá neskutočne zaujímavo - niekoľko vedľa seba umiestnených obkladačiek je vernou imitáciou tehlovej steny natretej bielou farbou. Ide teda o dekoráciu, ktorá nájde uplatnenie nielen vo vašom byte, ale aj v rôznych verejných priestoroch. Klasicky zariadeným reštauráciám a hotelom jednoducho dodá štýlovú eleganciu. V našom sortimente nájdete aj iné druhy omietkových obkladov, takže určite nájdete model, ktorý splní vaše očakávania.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | tridsať |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 380 mm |
| Hrúbka produktu | 22 mm |
| Pokrytie | 0,5 m² |
| Šírka produktu | 235 mm |
| séria | Parma |
| Hmotnosť produktu | 10,5 kg |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Kód produktu | 5907762302784 |

1850 + recenzí









