DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Ručné náradie
- Lepacie pištole
- Pištoľ s úzkou tryskou Rapid EG Point
Pištoľ s úzkou tryskou Rapid EG Point
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pištoľ s úzkou tryskou Rapid EG Point3-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tento jedinečný model pištole uľahčí rôzne dekoratívne a montážne práce. S jeho pomocou môžete natrvalo spájať rôzne prvky dohromady. Lepička je vybavená úzkou tryskou, ktorá umožňuje presnú prácu a dosahuje aj na ťažko dostupné miesta. Odnímateľný napájací kábel umožňuje niekoľko minút bezdrôtovej prevádzky - ideálne pre miesta, kde nie je zdroj energie.
Vlastnosti a výhody
Spájanie rôznych druhov malých prvkov si vyžaduje presnosť a správne zvolené spojivo. Dobrým riešením bude tu prezentovaný model pištole, ktorý umožní montáž malých dielov pomocou nahriateho lepidla. Produkt zlepší vaše dekoratívne a dokončovacie práce a je ideálny na montáž elektronických komponentov. Krátky čas potrebný na zahriatie lepidla na vhodnú teplotu vám prácu urýchli. Starostlivo profilovaná rukoväť a podpery zabezpečujúce stabilnú polohu výrobku zaistia pohodlie a presnosť pri pokrytí malých plôch lepidlom. Rám výrobku je vyrobený z odolného materiálu, ktorý odolá vysokým teplotám a počas používania sa nepoškodí.
- Možnosť bezdrôtovej prevádzky na niekoľko minút
- Dlhá a úzka 7-8 mm hubica pre presnú prácu
- Integrovaný stojan
- Rozmery trysky: 8 x 0,5 mm
- Odnímateľný napájací kábel - možná bezdrôtová prevádzka
- Stojan zabudovaný do zariadenia
- Svetlo
- Účinnosť: 120 g/h
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepiaca pištoľ |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | rýchle |
| Dĺžka produktu | 180 mm |
| Šírka produktu | 45 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| Čas zahrievania | 300-te roky |
| Maximálna prevádzková teplota | 200,00 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 170,00 °C |
| Výstupný výkon | 80 W |
| Hmotnosť produktu | 140 g |
| Materiál | ABS plast a sklolaminát |
| Kód produktu | 3221633029313 |

1850 + recenzí










