DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Drevené oplotenia
- Plot Blooma Arve 180 x 180 cm hnedý rám 30 mm
Plot Blooma Arve 180 x 180 cm hnedý rám 30 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plot Blooma Arve 180 x 180 cm hnedý rám 30 mm3-7 dní99 €80,49 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plot Blooma Arve sa používa pri stavbe plotov okolo rôznych nehnuteľností alebo rekreačných pozemkov. Rozpätie je dostatočne vysoké, aby Vám poskytlo súkromie a zvýšilo komfort užívania pozemku. Prvok sa ľahko montuje, takže si ho ľahko vyrobíte sami. Drevo je impregnované, vďaka čomu je veľmi odolné. Pozrite si aj ďalšie ploty dostupné v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Plot Blooma Arve 180 × 180 cm hnedý rám 30 mm vám umožní vytvoriť plot z prírodného dreva. Skvele sa hodí na pozemky upravené v rustikálnom štýle. Vysoký plot poskytuje súkromie v záhrade a výrazne zvyšuje komfort a kvalitu jej užívania. Plot Blooma Arve sa ľahko inštaluje. Môžete si ho ľahko vyrobiť sami, bez potreby použitia špecializovaných nástrojov. Inštalácia sa vykonáva pomocou konzol. Nájdete ich aj v našej predajni. Drevo, z ktorého je vyrobený plot série Arve, je tlakovo impregnované. To ovplyvňuje jeho životnosť a odolnosť voči náročným poveternostným podmienkam. Pozrite si aj ďalšie ploty a doplnky, ktoré sme pre vás pripravili v predajniach Castorama.
- Plot v tradičnom štýle
- Poskytuje súkromie v záhrade
- Jednoduchá montáž
- Tlakovo impregnované drevo s vysokou životnosťou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Plotový panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Bloom |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Šírka (m) | 1,8 m |
| výška (m) | 1,8 m |
| séria | Arve |
| Typ spracovania | Liečba tlakom |
| Hmotnosť produktu | 23,1 kg |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 3663602433095 |

1850 + recenzí










