DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Drevené oplotenia
- Plot Blooma Arve s oblúkom 180 x 180 cm, hnedý, rám 30 mm
Plot Blooma Arve s oblúkom 180 x 180 cm, hnedý, rám 30 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plot Blooma Arve s oblúkom 180 x 180 cm, hnedý, rám 30 mm3-7 dní96 €78,05 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plot Blooma Arve s oblúkom je prvkom záhradnej architektúry, ktorý vám poskytne súkromie na vašom pozemku. Ľahká konštrukcia prvku uľahčí inštaláciu plotu. Každý jednotlivý modul jednoducho pripevníte na drevené stĺpiky. Takto vytvoríte plot pre celý pozemok alebo len pre vybranú časť.
Vlastnosti a výhody
Záhradný plot nemusí mať vlastnosti proti vlámaniu. Ak vám ide len o ochranu, venujte pozornosť plotu Blooma Arve s oblúkom, 180 x 180 cm, hnedý, rám 30 mm. Je celý vyrobený zo svetlého borovicového dreva. Táto konštrukcia robí plot veľmi prirodzeným. Pevný rám zabezpečí stabilitu prvku. Dodatočne k nemu môžete pripevniť držiaky, ktoré môžete namontovať na zvislé stĺpiky. Hnedý oblúkový plot Blooma Arve má estetickú úpravu. Každý panel má zaujímavý, polkruhový horný koniec. Dostal farbu, ktorá ešte viac zvýrazňuje prirodzenosť prvku. Plot Blooma Arve s oblúkom vám umožní vytvoriť plot akéhokoľvek tvaru a veľkosti. Stačí správne poukladať drevené stĺpiky, ktoré nájdete aj v ponuke Castorama.
- Tradičný vzhľad
- Poskytuje súkromie v záhrade
- Cenovo efektívne riešenie
- Jednoduchá montáž
- Tlakovo impregnované drevo s vysokou životnosťou
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Bloom |
| Hrúbka produktu | 45 mm |
| Šírka (m) | 1,8 m |
| výška (m) | 1,8 m |
| séria | Arve |
| Typ spracovania | Tlak a autokláv |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 3663602433286 |

1850 + recenzí









