DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Drevené oplotenia
- Plot Blooma Luiro 100 x 180 cm hnedý
Plot Blooma Luiro 100 x 180 cm hnedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plot Blooma Luiro 100 x 180 cm hnedý3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnedý plot Blooma Luiro je plot, ktorý možno použiť v zeleninovej záhrade alebo na rekreačnom pozemku. Drevený model si jednoducho zložíte sami. Palisáda spestrí vzhľad nehnuteľnosti a navyše ochráni rastliny pred deťmi a zvieratami. Výrobok je vyrobený z prírodnej suroviny a je chránený impregnáciou, takže rokmi nezmení svoj vzhľad.
Vlastnosti a výhody
Plot Blooma Luiro, 100 x 180 cm, hnedý, poslúži na oddelenie vašej zeleninovej záhrady. Drevená palisáda ochráni rastliny pred kontaktom s domácimi zvieratami alebo deťmi. Hnedý model využijete aj na rekreačnom pozemku. Produkt Blooma je vyrobený z odolného dreva, chráneného impregnáciou. Ochranný prostriedok aplikovaný pod tlakom prenikol do štruktúry suroviny. Vďaka tomu si môžete byť istý, že hnedý latkový plot Blooma Luiro zostane odolný voči rôznym poveternostným vplyvom. Vzhľad položky sa nezmení vplyvom vlhkosti alebo intenzívneho slnečného žiarenia po mnoho sezón. Plot série Luiro je odolný aj voči cyanóze. Naša ponuka obsahuje ďalšie farebné prevedenia plotov.
- Tradičná drevená palisáda
- Vysoká odolnosť
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Plot |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 3 roky |
| Marka | Bloom |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 1000 mm |
| séria | Luira |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Typ spracovania | Tlak a autokláv |
| Hmotnosť produktu | 23,9 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Drevo |
| Kód produktu | 3663602942634 |

1850 + recenzí









