DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Antonio Dub AC4 2,22 m2
Podlahové panely Antonio Dub AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Antonio Dub AC4 2,22 m23-7 dní19,89 €16,17 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 203 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | Frézované |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farba | Antonio Oak |
| Hmotnosť (kg) | 15,6 kg |
| Kód produktu | 5907555424532 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









