DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Austin AC4 2,22 m2
Podlahové panely Austin AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Austin AC4 2,22 m23-7 dní18,59 €15,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Austin AC4 sa ľahko inštalujú, sú veľmi odolné a odolné voči poškodeniu. Je to skvelá voľba do spálne, jedálne, obývačky alebo haly. Dekoratívnou hodnotou je prírodný vzor v elegantnom svetlom odtieni. Pozrite si aj ďalšie návrhy podlahových panelov a zariaďte si s nimi byt. Všetky ponuky nájdete v našom obchode
Vlastnosti a výhody
Plánujete rekonštrukčné alebo dokončovacie práce? Podlahové panely Austin AC4 2,22 m2 sú vysokokvalitným materiálom podlahovej krytiny. Štvrtá trieda oderu z neho robí skvelú voľbu do bytu so strednou prevádzkou. Výrobok je vyrobený z kvalitnej HDF dosky, ktorá sa vyznačuje výbornou odolnosťou. Vďaka tomu vám podlahové panely Austin AC4 budú slúžiť v perfektnom stave dlhé roky. Výhodou je jednoduchá inštalácia metódou 1click2go pure, vďaka ktorej si ich môžete nainštalovať sami. Vďaka štvorstrannej V-drážke vyzerá podlaha veľmi esteticky. Počas inštalácie nebudete potrebovať ďalšie príslušenstvo. V našom obchode nájdete mnoho ďalších panelov do spálne, kuchyne či obývačky
- Rýchla a jednoduchá montáž
- Trieda oderu AC4
- Štvorstranná V-drážka
- Vhodné do obytných priestorov so strednou prevádzkou
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 9 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1290 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Austin |
| Hmotnosť (kg) | 15,6 kg |
| Kód produktu | 5907555422798 |

1850 + recenzí









