DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Brighton AC4 2,22 m2
Podlahové panely Brighton AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Brighton AC4 2,22 m23-7 dní18,59 €15,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Brighton sú materiál určený na konečnú úpravu podláh. Vhodné do verejných a súkromných interiérov s vysokou návštevnosťou. Tento výrobok je vyrobený z odolného materiálu. Vyznačuje sa vysokou triedou odolnosti proti oderu. Navyše tento materiál vyzerá veľmi esteticky a jeho inštalácia je mimoriadne jednoduchá
Vlastnosti a výhody
Vytvorenie estetickej povrchovej úpravy podlahy nemusí byť náročné ani časovo náročné. Nie, ak používate podlahové panely Brighton AC4 2,22 m2. Tento produkt je vyrobený z HDF dosky. Zabezpečuje vysokú odolnosť a pevnosť. Vďaka tomu sa produkt radu Brighton vyznačuje vysokou triedou odolnosti proti oderu. Môžete ho teda použiť v miestnostiach s vysokou návštevnosťou. Funguje dobre na súkromných aj verejných miestach. Podlahové panely Brighton sú dokončené v modernej šedej farbe. V-drážka zvyšuje ich estetiku. Tento produkt sa veľmi ľahko inštaluje. Systém 1clic2go nevyžaduje použitie lepidla. Ďalšie vzory a farby podlahových panelov sú dostupné v predajniach Castorama
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 9 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1285 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Brighton |
| Kód produktu | 5907555422781 |

1850 + recenzí








