DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Classen Oak Torrington AC4 1,99 m2
Podlahové panely Classen Oak Torrington AC4 1,99 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Classen Oak Torrington AC4 1,99 m23-7 dní25,99 €21,13 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Classen |
| Dĺžka produktu | 1286 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 1 996 m² |
| Šírka produktu | 194 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Torringtonský dub |
| Hmotnosť (kg) | 13,73 kg |
| Kód produktu | 4003992602784 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








