DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Egger Dub Harmony AC5 2,54 m2
Podlahové panely Egger Dub Harmony AC5 2,54 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Egger Dub Harmony AC5 2,54 m23-7 dní27,30 €22,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Egger Dąb Harmony sú produktom používaným ako dokončovací materiál. Môžu byť použité v obytných a komerčných priestoroch. Panely sa vyznačujú synchrónnou štruktúrou povrchu. Vyznačujú sa tiež vysokou triedou oderu. Výrobok je antistatický. Vyzerá veľmi esteticky.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Egger Dąb Harmony AC5 2,54 m2 možno použiť ako dokončovací materiál vo vnútri budov. Môžu byť použité v obytných priestoroch. Dobre poslúžia aj v komerčných interiéroch. Tento produkt je vyrobený z HDF dosky. Vďaka tomu je odolný a odolný. Podlahové panely Egger Dąb Harmony vyzerajú veľmi esteticky vďaka V-drážke. Svetlohnedá povrchová úprava im dodáva veľmi útulný charakter. Panely majú synchrónnu štruktúru povrchu. Vyznačujú sa tiež triedou oderu AC5. Ide o panely s antistatickými vlastnosťami. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber panelov určených na dokončovanie interiérov budov. Vyberte si typ vhodný do každého interiéru.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Egger |
| Dĺžka produktu | 1292 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,54 m² |
| Šírka produktu | 246 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Prírodný dub |
| Kód produktu | 9007022568021 |

1850 + recenzí









