DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Erie 2,47 m2
Podlahové panely Erie 2,47 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Erie 2,47 m23-7 dní19,89 €16,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Erie AC4 sú vyrobené z HDF. Pevný obklad s vysokou oteruvzdornosťou vám poslúži v intenzívne využívaných miestnostiach. Produkt sa ľahko inštaluje - vďaka klikaciemu systému. Panely sa vyznačujú štvorstrannou V-drážkou, ktorá im dodáva vzhľad prírodných dosiek. Obklad zapadnete do klasického aj moderného interiéru.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Erie AC4 2,47 m2 sú určené do verejných priestorov so strednou návštevnosťou. Výborne sa hodia aj do domácností, napríklad do predsiene, obývačky alebo kuchyne. Podšívka je vyrobená z pevného HDF materiálu a vyznačuje sa vysokou triedou odolnosti voči oderu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že zostane dlho bez stôp používania. Podlahové panely Erie AC4 majú štvorstrannú V-drážku. Preto dokonale imitujú prírodné dosky. Vďaka klik systému nebude obklad pri montáži predstavovať žiadne ťažkosti. Panely sa tiež ľahko udržiavajú v čistote. Obklad sa vyznačuje univerzálnou farbou. Hodí sa do moderných aj klasických interiérov. Naša ponuka obsahuje aj iné farebné prevedenia panelov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 7 mm |
| Pokrytie | 2,47 m² |
| Šírka produktu | 202 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Podrobnosti o záruke | 15 rokov |
| Typ podlahy | Laminované |
| Kliknite na systém | Drop click systém |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Erie |
| Hmotnosť (kg) | 15,6 kg |
| Kód produktu | 5907555425072 |

1850 + recenzí









