DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Krono Original Valentino Pastel Dub AC4 2,22 m2
Podlahové panely Krono Original Valentino Pastel Dub AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Krono Original Valentino Pastel Dub AC4 2,22 m23-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahový panel série Variostep Classic je podlahový materiál odolný voči oderu a ľahko sa inštaluje vo vašej domácnosti. Systém 1Click2Go výrazne urýchľuje montáž panelov – na tento účel nie je potrebné používať lepidlá. Vďaka štvorstrannému spoju na okrajoch panelov vyzerajú na podlahe elegantne a pripomínajú drevené dosky.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely zo série Variostep Classic sú výnimočné panely odolné voči oderu do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Sú frézované zo štyroch strán, vďaka čomu dokonale odrážajú charakter prírodnej podlahy. Ich povrch odrážajúci štruktúru dreva sa vyznačuje jemne škrabanou kresbou, vďaka čomu pripomína prírodnú dosku. Systém 1Click2Go značne uľahčuje ich inštaláciu. Pretože na ich inštaláciu nepotrebujete lepidlo ani špecializované nástroje, zvládnete to sami a za krátky čas. Svetlá farba - Dub pastelový - sa hodí do moderného aj klasickejšieho interiéru. Dokonale sa hodí k tmavým farbám stien. V sérii Variostep Classic nájdete na výber širokú škálu panelov v mnohých farbách, takže si môžete jednoducho vybrať model pre seba
- Trieda oderu AC4
- 1 Systém Click2Go
- 4-stranná V-drážka
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 9 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Originál Krono |
| Dĺžka produktu | 1310 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 215 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | systém 1clic2go |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Pastelový dub |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Kód produktu | 5907608214769 |

1850 + recenzí









