DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronospan Dub Sherwood AC5 2,49 m2
Podlahové panely Kronospan Dub Sherwood AC5 2,49 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronospan Dub Sherwood AC5 2,49 m23-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Kronospan Dub Sherwood sú odolné voči oderu, takže sa v hale budú dobre používať. Obklad využijete aj vo verejných budovách. Panely HDF dosky jednoducho namontujete vďaka špeciálnemu systému. Výrobok so štruktúrou dreva má svetlý odtieň hnedej, ktorý je možné zakomponovať do tradičného alebo moderného aranžmánu
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Kronospan Dub Sherwood AC5 2,49 m2 sa vyznačujú vysokou triedou odolnosti proti oderu. Použite odolný obklad v byte alebo verejnom zariadení. V hale bez obáv používajte HDF doskové panely. Napriek veľkej premávke v tejto miestnosti si podlaha zachová svoj estetický vzhľad. Svetlohnedé panely majú štvorstrannú V-drážku. Vďaka tomu obklad vyzerá podobne ako drevené dosky. Podlahové panely Kronospan Dub Sherwood nespôsobia pri inštalácii žiadne ťažkosti. Túto úlohu zvládnete aj sami vďaka systému 1Click2Go. Hnedé panely so štruktúrou dreva dobre poslúžia v elegantnom a modernom interiéri. V našom sortimente nájdete aj obklady v odtieňoch šedej
- Klasický dizajn
- Trieda oderu AC5
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 8 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1300 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,49 m² |
| Šírka produktu | 255 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Dub Sherwood |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Kód produktu | 5907555418906 |

1850 + recenzí









