DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronospan Dub Vicovero AC6 1,48 m2
Podlahové panely Kronospan Dub Vicovero AC6 1,48 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronospan Dub Vicovero AC6 1,48 m23-7 dní31,65 €25,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Kronospan Dub Vicovero AC6 v odtieni svetlo béžovej sú univerzálne použiteľné. Budú vyzerať skvele v obytných alebo verejných priestoroch s hustou premávkou. Vyznačujú sa jednoduchou montážou a pevnou konštrukciou. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie návrhy panelov Kronospan
Vlastnosti a výhody
Plánujete dokončovacie práce a hľadáte vhodné materiály? Podlahové panely Dub Kronospan Vicovero AC6 1,48 m2 splnia vaše očakávania z hľadiska kvality a dekoratívnych hodnôt. Boli vyrobené z kvalitnej HDF dosky. Materiál je odolný voči častému používaniu. Prezentované panely sa vyznačujú vysokou triedou oderu - AC6. Môžete ich s úspechom umiestniť u vás doma alebo na mieste s vysokou návštevnosťou. Ďalšou charakteristickou črtou panelov je štvorstranná V-drážka, ktorá ovplyvňuje estetiku podlahy. Podlahové panely Kronospan Dub Vicovero AC6 sa veľmi jednoducho inštalujú, takže ich môžete položiť na podlahu aj sami. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie modely panelov Kronospan, ktoré sa líšia technickými parametrami a farbami
- Štvorstranná V-drážka
- Vysoká trieda oderu
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1290 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Pokrytie | 1,48 m² |
| Šírka produktu | 195 mm |
| Trieda obrusovania | AC6 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | béžová |
| Hmotnosť (kg) | 15,3 kg |
| Kód produktu | 5907555423610 |

1850 + recenzí









