DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronospan Jarvis AC5 2,49 m2
Podlahové panely Kronospan Jarvis AC5 2,49 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronospan Jarvis AC5 2,49 m23-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Kronospan Jarvis sú produktom určeným na konečnú úpravu podláh vo vnútri budov. Panely majú široký formát. Boli ukončené V-drážkou. Vyznačujú sa vysokou triedou oderu. Tento materiál sa ľahko inštaluje. Poskytuje tiež vodeodolnosť. Je to odolný a veľmi estetický dokončovací materiál určený do miest s vysokou premávkou.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Kronospan Jarvis AC5 2,49 m2 je možné použiť vo vnútri budov. Vďaka vysokej triede oderu AC5 sú panely vhodné do miestností s vysokou intenzitou dopravy. Tento produkt je veľmi estetický. Zabezpečuje to široký formát a V-drážka. Na výrobu tohto produktu bola použitá HDF doska zakončená štruktúrou dreva. Svetlohnedá farba navyše zdôrazňuje útulný charakter hotového interiéru. Sú to panely s moderným štýlom a skvelou estetikou. Sú nielen vodotesné, ale aj ľahko sa inštalujú. To zaručuje systém 1click2go. Vďaka tomu vám dokončenie miestnosti nezaberie veľa času. Môžete si vybrať aj mnoho ďalších podlahových panelov zo sortimentu predajne Castorama.
- Široký formát
- Štvorstranná V-drážka
- Vysoká trieda oderu
- Moderný štýl
- Jednoduchá montáž
- Vodotesný 24 hodín
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 8 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1290 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,49 m² |
| Šírka produktu | 245 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farba | Jarvis |
| Hmotnosť (kg) | 17,6 kg |
| Kód produktu | 5907555423399 |

1850 + recenzí










