DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronostep Dub Ester AC4 2,22 m2
Podlahové panely Kronostep Dub Ester AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronostep Dub Ester AC4 2,22 m23-7 dní20,77 €16,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Kronostep Dąb Ester sú určené na konečnú úpravu podláh v interiéroch. Sú vyrobené z hustej HDF drevotriesky a pokryté laminátom odolným proti poškriabaniu. Panely majú hrúbku 8 mm a rovné hrany. Jedno balenie prípravku vystačí na pokrytie 2,22 m2 plochy. Skontrolujte tiež, aké modely vinylových panelov si môžete kúpiť v Castorama.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Kronostep Dąb Ester AC4 2,22 m2 sú praktickou povrchovou úpravou podláh v interiéroch miestností, vďaka ktorým získate dobre skomponované usporiadanie obývačky, spálne alebo pracovne. Svetlá, béžová farba výrobku miestnosť opticky rozjasní a zväčší. Vyberte si tieto panely, ak vám záleží na vysokej odolnosti proti oderu, jednoduchej a rýchlej inštalácii a jednoduchosti udržiavania obkladu v čistote. Podlahové panely Kronostep Dąb Ester sú trvanlivé a odolné voči poškodeniu a poškriabaniu. Môže za to HDF drevotrieska s vysokou hustotou, ktorá sa používa pri výrobe dosiek. Výberom tohto produktu si môžete byť istí, že vám bude slúžiť veľmi dlho. Pri nákupe v Castorama si kúpte aj ukončovacie lišty a podlahové podložky.
- Vysoká trieda oderu
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 203 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Esther Oak |
| Hmotnosť (kg) | 15,6 kg |
| Kód produktu | 5907555424235 |

1850 + recenzí








