DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronostep Dub Seneca AC4 2,22 m2
Podlahové panely Kronostep Dub Seneca AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronostep Dub Seneca AC4 2,22 m23-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak hľadáte odolný materiál na konečnú úpravu podlahy, vyberte si podlahové panely Kronostep Dub Seneca. Majú sýtu hnedú farbu, ktorá dodá miestnosti osobitý charakter. Obloženie je vyrobené z pevného, kvalitného materiálu. Panely sú určené na inštaláciu do vnútorných miestností. V Castorama si môžete kúpiť aj vinylové panely a drevené podlahové dosky.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Kronostep Dub Seneca AC4 2,22 m2 sú ponukou pre ľudí, ktorí hľadajú produkt, ktorý kombinuje dobrú kvalitu, odolnosť a netradičný dizajn. Obklad má sýtu, hnedú farbu a štýlový vzhľad. Môžete s ním vytvoriť výrazné usporiadanie obývačky, spálne alebo domácej knižnice. Skvele poslúži aj ako kontrastná dekorácia vo svetlých interiéroch. Podlahové panely Kronostep Dub Seneca sú vyrobené z odolného materiálu. Výrobok je teda odolný voči poškodeniu a poškriabaniu, čo je obzvlášť dôležité, ak ho plánujete používať dlhodobo. Inštalácia panelov nebude problém, takže to môžete urobiť sami. Pri nákupe v Castorame navštívte aj sekciu keramických obkladov a dlažieb a overte si, koľko rôznych modelov vám vieme ponúknuť.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Dub Seneca |
| Hmotnosť (kg) | 15,6 kg |
| Kód produktu | 5907555424914 |

1850 + recenzí








