DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronostep Dub Winston AC4 2,22 m2
Podlahové panely Kronostep Dub Winston AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronostep Dub Winston AC4 2,22 m23-7 dní24,25 €19,71 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Kronostep Dub Winston AC4 sú určené na konečnú úpravu podlahy vo vašom byte alebo kancelárii. Môžete si ich nainštalovať sami. Môžete ich umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti okrem kúpeľne. Panely vyzerajú veľmi prirodzene. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou a odolnosťou. Bez problémov ich udržíte v čistote.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte prvok na konečnú úpravu podlahy, ktorý je odolný voči silnej premávke? Váš byt alebo kancelária musí mať podlahové panely Kronostep Dub Winston AC4 2,49 m2. Ich rýchla a efektívna inštalácia sa dá ľahko vykonať bez pomoci odborníka. Môžete ich nainštalovať do každej miestnosti okrem kúpeľne. Podlahové panely Kronostep Dub Winston AC4 majú prírodný vzhľad. Vyzerajú veľmi esteticky, čo zdôrazňuje 4-stranná V-drážka. Prvok zapadá do dizajnových trendov v klasickom i modernom štýle. Panely sú mimoriadne odolné a odolné, čo určite ovplyvňuje ich životnosť. Ľahko ich udržíte v čistote, takže si svoj dokonalý vzhľad zachovajú po dlhú dobu. Inšpiráciu na podlahové panely nájdete v ponuke predajne Castorama.
- Vysoká trieda oderu
- 4-stranná V-drážka
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 203 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | Frézované |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Winston Oak |
| Hmotnosť (kg) | 15,6 kg |
| Kód produktu | 5907555424259 |

1850 + recenzí









