DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronostep Oak Foster AC4 2,22 m2
Podlahové panely Kronostep Oak Foster AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronostep Oak Foster AC4 2,22 m23-7 dní20,77 €16,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Kronostep Oak Foster sú produktom určeným len na použitie vo vnútri budovy. Je vyrobený z HDF drevotriesky, ktorá zaručuje odolnosť proti poškodeniu. Panely majú vysokú triedu oteru a rovné hrany a ich inštalácia je rýchla a efektívna technikou click. Pri nákupe v Castorama si kúpte aj podlahovú podložku vhodnú pod panely.
Vlastnosti a výhody
Ak svetlé podlahy vo vašom byte nevyhovujú vášmu vkusu, vyberte si dokončovací výrobok v nezvyčajnej farbe. Vyberte si podlahové panely Kronostep Oak Foster AC4 2,22 m2 a vychutnajte si ich netradičnú, sivú farbu. Veľmi dobre zdôrazní moderný charakter interiéru. Dosky využijete vo vnútorných miestnostiach - budú užitočné pri zariaďovaní obývačky alebo butiku s oblečením. Výhodou produktu je, že je vyrobený z pevného materiálu odolného voči poškodeniu, teda HDF drevotriesky. Podlahové panely Kronostep Dąb Foster majú tiež vysokú triedu oteru, čo zase zaručuje estetický vzhľad dosiek napriek plynutiu času. Produkt sa rýchlo inštaluje a ľahko sa udržuje v čistote. Pri zariaďovaní interiéru si prezrite aj našu ponuku dlažieb.
- Vysoká trieda oderu
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 203 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Foster Oak |
| Hmotnosť (kg) | 16,5 kg |
| Kód produktu | 5907555424266 |

1850 + recenzí









