DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronostep Oak Solar AC5 2,22 m2
Podlahové panely Kronostep Oak Solar AC5 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronostep Oak Solar AC5 2,22 m23-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Kronostep Dąb Solar AC5 sú dokončovacím materiálom určeným na použitie vo vnútri budov. Ide o produkt s vynikajúcou estetikou. Panely majú zaujímavý vzor. Vyznačujú sa tiež vysokou triedou odolnosti proti oderu. Ľahko ich udržíte v čistote. Ich inštalácia je rýchla a nespôsobuje žiadne ťažkosti.
Vlastnosti a výhody
Záleží vám na estetickej úprave podlahy vo vnútri budov? Podlahové panely Kronostep Dąb Solar AC5 2,22 m2 budú preto pre vás tým pravým produktom. Vzor imituje prírodné drevo vo farbe dub. Navyše, vysoká trieda odolnosti proti oderu ich robí veľmi odolnými. Tieto panely môžete použiť v oblastiach s vysokou premávkou. Podlahové panely Kronostep Dąb Solar sa jednoducho inštalujú. Určite vám to nezaberie veľa času. Udržiavanie panelov v čistote tiež nie je problém. Produkt béžovej farby sa bude hodiť k drvivej väčšine aranžmánov. Pozrite si aj ďalšie interiérové podlahové panely. V sortimente predajní Castorama ich nájdete veľký výber.
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 203 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Solárny dub |
| Hmotnosť (kg) | 15,6 kg |
| Kód produktu | 5907555420510 |

1850 + recenzí









