DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronostep Pinia Antique AC5 2,49 m2
Podlahové panely Kronostep Pinia Antique AC5 2,49 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronostep Pinia Antique AC5 2,49 m23-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Kronostep Pinia Antique sú určené na konečnú úpravu interiéru. Tento produkt sa vyznačuje estetickým vzhľadom. Má tiež štvorstrannú V-drážku. Panely majú vysokú triedu odolnosti proti oderu. Sú ukončené štruktúrou dreva. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá vďaka systému 1 click 2 go. Panely sú v rustikálnom štýle.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Kronostep Pinia Antique AC5 2,49 m2 vám umožnia vytvoriť veľmi estetickú povrchovú úpravu podlahy vo vnútri budov. Vďaka triede odolnosti AC5 sú vhodné do obytných a verejných priestorov s vysokou intenzitou dopravy. Tento výrobok je vyrobený z MDF dosky v bielej farbe a štruktúre dreva. Podlahové panely Kronostep Pinia Antique majú tiež štvorstrannú V-drážku. Zabezpečuje veľmi estetický vzhľad hotového povrchu. Vďaka systému 1 click 2 go je montáž panelov veľmi jednoduchá a rýchla. Z ponuky predajne Castorama si môžete vybrať aj iné farby a vzory panelov. Použite aj iné materiály určené na konečnú úpravu rôznych povrchov.
- Rustikálny vzhľad
- Trieda oderu AC4
- Štvorstranná V-drážka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1290 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,49 m² |
| Šírka produktu | 250 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Antik borovica |
| Hmotnosť (kg) | 17,6 kg |
| Kód produktu | 5907555422873 |

1850 + recenzí










