DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronostep Roger AC5 2,49 m2
Podlahové panely Kronostep Roger AC5 2,49 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronostep Roger AC5 2,49 m23-7 dní28,60 €23,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Kronostep Roger AC5 vám poslúžia v predsieni, obývačke či detskej izbe. Pevné panely sú odolné voči oderu a poškriabaniu. Ich povrch zostane roky bez škrabancov, zafarbení a iných stôp používania. Panely majú univerzálny dizajn. Hodia sa do rôznych aranžmánov.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Kronostep Roger AC5 2,49 m2 sú odolné voči oderu. Pevný obklad funguje dobre v miestnostiach so silnou premávkou. Panely môžete bez obáv inštalovať do chodby alebo obývačky. Obklad je možné použiť aj v iných miestnostiach, napríklad v spálni alebo predsieni. Podlahové panely Kronostep Roger AC5 sa ľahko udržiavajú v čistote. Sú vyrobené z pevného materiálu, takže ich povrch zostane po dlhú dobu bez škrabancov či iných stôp používania. Obklad sa vyznačuje univerzálnymi farbami. Odtieň panelov bude vyzerať skvele v klasickom aj modernom interiéri. Naša ponuka obsahuje viac možností opláštenia Kronostep.
- Vysoká trieda oderu
- Hmotnosť: 17,6 kg
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1290 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,49 m² |
| Šírka produktu | 245 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Hmotnosť (kg) | 17,6 kg |
| Kód produktu | 5907555423511 |

1850 + recenzí










