DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Kronostep Tanganika AC5 2,49 m2
Podlahové panely Kronostep Tanganika AC5 2,49 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Kronostep Tanganika AC5 2,49 m23-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrebujete povrchovú úpravu podlahy s vysokou triedou oderu? Vyberte si teda podlahové panely Kronostep Tanganika, ktoré sú odolné voči poškodeniu. Dosky majú elegantnú sivú farbu, ktorá sa hodí k mnohým interiérovým aranžmánom. V jednom balení nájdete 8 panelov, na ktoré sa vzťahuje 20-ročná záruka výrobcu. Sivé podlahové panely Vám vieme ponúknuť aj od iných výrobcov.
Vlastnosti a výhody
Máte deti a premýšľate, čo robiť, aby podlahy vo vašom byte dlho esteticky pôsobili? Riešením sú podlahové panely Kronostep Tanganika AC5 2,49 m2, ktoré sa vyznačujú vysokou triedou oteru. Laminát pokrývajúci panely je odolný proti poškriabaniu, zatiaľ čo drevotrieska HDF zaručuje trvanlivosť produktu. Jeho výberom získate estetickú a odolnú podlahu, ktorú nebude treba rýchlo vymieňať. Podlahové panely Kronostep Tanganika využijete v spálni, obývačke alebo kancelárii. Široká doska v kombinácii so sivou farbou bude jedinečnou ozdobou vkusne zariadeného interiéru. Ponúkané panely sú tiež možnosťou pre ľudí, ktorí chcú jednoduchú inštaláciu a ľahké čistenie podlahy. Prezrite si rad Castorama aj pre stenové panely.
- Široká doska
- Vysoká trieda oderu
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,49 m² |
| Šírka produktu | 255 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | Frézované |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Tanganika |
| Hmotnosť (kg) | 16,3 kg |
| Kód produktu | 5907555419057 |

1850 + recenzí









