DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Lamay AC5 2,22 m2
Podlahové panely Lamay AC5 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Lamay AC5 2,22 m23-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Trieda oderu AC5
- 4-stranný V kĺb
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Dĺžka produktu | 1285 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Typ podlahy | Laminované |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Lamay Dove |
| Kód produktu | 5907555424891 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









