DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Odion Dub AC6 1,73 m2
Podlahové panely Odion Dub AC6 1,73 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Odion Dub AC6 1,73 m23-7 dní31,65 €25,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Odion Oak AC6 sa vyznačujú svetlým odtieňom hnedej. Vďaka tomu sa hodia do rôznych interiérov, napríklad klasických. Panely vyrobené z HDF dosky sú odolné voči oderu, takže zostanú po dlhú dobu bez stôp používania. Drevo štruktúrovaný obklad využijete v obývačke, predsieni či kancelárii.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Dub Odion AC6 1,73 m2 majú štruktúru dreva a štvorstrannú V-drážku. Vďaka tomu dokonale imitujú drevené dosky. Panely sú vyrobené z HDF dosky. To je záruka, že vám budú slúžiť roky. Povrch obkladu zostane bez nevzhľadných stôp používania. Dubové podlahové panely Odion AC6 sú odolné voči oderu. Pokojne ich môžete použiť v miestnostiach, kde je podlaha obzvlášť náchylná na poškodenie. Môžu byť použité doma aj vo verejných budovách. Panely sa ľahko inštalujú. Vďaka zacvakávaciemu systému si ich pripevníte sami. Odtieň svetlohnedej sa hodí do klasických a škandinávskych interiérov. V našom sortimente nájdete aj iné farebné varianty obkladu.
- Drevená konštrukcia
- Jednoduchá montáž
- Vysoká trieda oderu
- 33 úžitková trieda
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 7 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| záruka výrobcu | 30 rokov |
| Dĺžka produktu | 1290 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Pokrytie | 1,73 m² |
| Šírka produktu | 195 mm |
| Trieda obrusovania | AC6 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farba | Dub Odion |
| Hmotnosť (kg) | 15,3 kg |
| Kód produktu | 5907555424013 |

1850 + recenzí










