DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Queensland Dub AC5 2,22 m2
Podlahové panely Queensland Dub AC5 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Queensland Dub AC5 2,22 m23-7 dní20,77 €16,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Queensland Oak vám umožňujú dokončiť podlahy vo vnútri budov. Sú vhodné do miestností s vysokou prevádzkou. Tento produkt vyzerá veľmi esteticky. Štruktúra dreva a tmavohnedá farba dodá interiéru teplý charakter. Panely sú vyrobené z odolného materiálu. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá
Vlastnosti a výhody
Dokončenie podlahy vo vnútri budovy nemusí byť náročné ani časovo náročné. Stačí si vybrať podlahové panely Queensland Dub AC5 2,22 m2. Tento produkt sa vyznačuje klasickým dizajnom. Má štruktúru dreva a tmavohnedú farbu. Vďaka tomu sa hodí najmä do elegantných, tradičných interiérov. Tento výrobok má tiež vysokú triedu oderu. Vďaka nemu môžete materiál použiť na dokončenie interiérov s vysokou návštevnosťou. Podlahové panely Queensland Oak sú vyrobené z odolnej HDF dosky. Ich montáž nie je náročná. Nezaberie vám to ani veľa času. S renováciou si tak rýchlo poradíte. Pozrite si aj ďalšie interiérové panely dostupné v predajniach Castorama
- Klasický dizajn
- Vysoká trieda oderu
- jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 9 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1285 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | Žiadne skosenie |
| Kliknite na systém | Dvojitá západka |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Queenslandský dub |
| Kód produktu | 5907555420718 |

1850 + recenzí











