DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Sharley Oak AC4 2,22 m2
Podlahové panely Sharley Oak AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Sharley Oak AC4 2,22 m23-7 dní17,28 €14,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Sharley Oak AC4 sú vyrobené z HDF dosky. Použitý materiál ich robí odolnými voči poškodeniu a vysoko odolnými po mnoho rokov. Vysoká trieda odolnosti voči oderu zaručuje, že si dlho zachovajú svoj estetický vzhľad. Svetlohnedý obklad sa hodí do moderných aj klasických interiérov.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Dub Sharley AC4 2,22 m2 sú určené do obytných priestorov s vysokou intenzitou dopravy. Uplatnia sa najmä v obývačke a predsieni. Obklad je možné použiť aj v niektorých verejných budovách. Panely sú vyrobené z HDF dosky. Zabezpečuje vysokú odolnosť a pevnosť. Okrem toho zaručuje, že panely si zachovajú svoj estetický vzhľad po mnoho rokov. Podlahové panely Sharley Oak AC4 sú odolné voči oderu - dostali triedu AC4. Vďaka tomu zostane povrch obkladu dlhší čas bez stôp používania. Produkt môžete ľahko udržiavať v čistote. Inštalácia bude jednoduchá vďaka systému twin clic. Odtieň svetlohnedej je univerzálny, takže panely je možné zakomponovať do moderného aj klasického interiéru. Pozrite si aj obklady v iných farbách.
- Trieda oderu AC4
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Dĺžka produktu | 1285 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Kliknite na systém | Dvojitá západka |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Sharley Oak |
| Kód produktu | 5907555424563 |

1850 + recenzí









