DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Thandive Dub AC4 2,22 m2
Podlahové panely Thandive Dub AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Thandive Dub AC4 2,22 m23-7 dní18,59 €15,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drevovláknité dosky Thandive Oak AC4 s vysokou hustotou sú vhodné do obytných a verejných priestorov. Boli pripravené na jednoduchú a rýchlu montáž. Svetlá farba a štruktúra prírodného dreva dodáva podlahe estetický vzhľad. Pozrite si aj ďalšie modely panelov a podlahových dosiek, ktoré sme pre vás pripravili v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Vysoká trieda oderu a použiteľnosť znamenajú, že podlahové panely Thandive AC4 Oak možno použiť takmer v každej miestnosti so strednou alebo hustou premávkou. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá vďaka systému 1clic2go Pure. Štvorstranné frézovanie hrán panelov zvyšuje estetiku povrchovej úpravy a približuje výsledný efekt vzhľadu podlahy z prírodného dreva. Dubové podlahové panely Thandive AC4 2,22 m2 majú drevenú štruktúru a jasnú, elegantnú farbu. Sú vyrobené z pevnej HDF drevovláknitej dosky s hrúbkou osem milimetrov. Jedno balenie tohto produktu obsahuje deväť rovnakých dosiek s V-drážkou. Vystačia na obkladovú plochu nad dva metre štvorcové. V našich predajniach nájdete aj vinylové panely a masívne podlahové dosky.
- Drevená konštrukcia
- Jednoduchá montáž
- Vysoká trieda oderu
- 32 úžitková trieda
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 9 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 192 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 1285 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Thandive Dub |
| Kód produktu | 5907555424006 |

1850 + recenzí








