DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Toledo AC4 2,22 m2
Podlahové panely Toledo AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Toledo AC4 2,22 m23-7 dní18,59 €15,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Toledo AC4 sú kombináciou vysokej kvality spracovania a klasického dizajnu. Je to skvelý dokončovací materiál, ktorý zmení vzhľad podlahy vo vašom byte. Je odolný proti oderu a ľahko sa inštaluje. Náš sortiment obsahuje mnoho ďalších podlahových panelov, ktoré si viete zladiť vlastnosťami a farbami.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dokončovacie materiály? Podlahové panely Toledo AC4 2,22 m2 sú praktickým spôsobom ako dokončiť podlahu vo vašom byte. Tento variant panelov sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti oderu, vďaka čomu si zachová svoje vlastnosti a bezchybný vzhľad po mnoho rokov. Je vybavená V-drážkou, vďaka ktorej pôsobí položená podlaha esteticky. Podlahové panely Toledo AC4 sa inštalujú veľmi jednoducho metódou 1click2go pure. Výrobok je vyrobený z kvalitnej HDF dosky a imituje štruktúru dreva. Výhodou je ľahká údržba a možnosť použitia panelov v miestnostiach so strednou prevádzkou. Skontrolujte si aj ostatné panely, ktoré môžete dizajnovo a farebne zladiť
- Rýchla a jednoduchá montáž
- Trieda oderu AC4
- Štvorstranná V-drážka
- Vhodné do obytných priestorov so strednou prevádzkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 1290 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 200 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Toledo |
| Hmotnosť (kg) | 15,6 kg |
| Kód produktu | 5907555422774 |

1850 + recenzí











