DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Weninger Dub Lyon AC4 2 402 m2
Podlahové panely Weninger Dub Lyon AC4 2 402 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Weninger Dub Lyon AC4 2 402 m23-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Weninger Dub Lyon nespôsobia pri montáži žiadne ťažkosti vďaka bezlepidlovému systému. Svetlohnedý model sa vyznačuje odolnosťou proti oderu. Vďaka tomu využijete HDF doskové panely v obývačke alebo spálni. Obklad je prispôsobený na vodné podlahové vykurovanie. Panely sa ľahko čistia
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely Weninger Dąb Lyon AC4 2 402 m2 sú určené do miestností so strednou prevádzkou. Obklad bude vhodný pre verejné budovy. Pokojne ho využijete aj doma, napríklad v obývačke či jedálni. Panely série Smart sa ľahko inštalujú vďaka systému bez lepidla. Obklad má štvorstrannú V-drážku. Vďaka tomu podlahové panely Weninger Dąb Lyon pripomínajú drevené dosky. Prípravok odolný voči oderu nespôsobí pri čistení žiadne ťažkosti. Panely s jednoduchou údržbou sú vhodné pre vodné podlahové vykurovanie. Svetlohnedý obklad dobre poslúži v klasických aj moderných aranžmánoch. Pozrite si aj sivé panely, ktoré nájdete v našom sortimente
- nenáročná na starostlivosť a údržbu
- Rýchla a jednoduchá montáž
- Prispôsobené na vodné podlahové kúrenie
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 9 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Weninger |
| Dĺžka produktu | 1295 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,4 m² |
| Šírka produktu | 185 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Lyonský dub |
| Hmotnosť (kg) | 13,2 kg |
| Kód produktu | 5907604139844 |

1850 + recenzí









