DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely Weninger Dub Rivera AC6 1 651 m2
Podlahové panely Weninger Dub Rivera AC6 1 651 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely Weninger Dub Rivera AC6 1 651 m23-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Weninger Dąb Rivera sú určené na vybavenie podláh v obytných a komerčných priestoroch. Budú užitočné pri rekonštrukcii bytu a vytváraní dekorácie v novom zariadení. Môžete ich nainštalovať sami bez špeciálnych nástrojov. Súčasťou balenia je šesť panelov vyrobených z odolnej HDF dosky
Vlastnosti a výhody
Dokončujete kancelársky priestor? Možno hľadáte spôsob, ako si zariadiť podlahu vo svojom byte. Dobrým riešením môžu byť podlahové panely Weninger Dąb Rivera AC6 1 651 m2 zo série De Lux. Sú vyrobené z HDF dosky. To ovplyvňuje ich životnosť a odolnosť proti oderu. Vďaka tomu zostanú dlho v dobrom stave. Nepoškodia sa ani v rušných miestnostiach. Podlahové panely Weninger Dąb Rivera majú heliochrómovú štruktúru. Odráža svetelné lúče rovnako ako dosky. Vďaka nemu panely ešte lepšie imitujú drevo. Ich svetlohnedá farba sa bude hodiť k mnohým aranžmánom. Môžete ich umiestniť do svetlých miestností v prírodnom štýle. Hľadáte panely v iných farbách? Pozrite sa, čo vás čaká v Castorame
- nenáročná na starostlivosť a údržbu
- Rýchla a jednoduchá montáž
- Prispôsobené na vodné podlahové kúrenie
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 6 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Weninger |
| Dĺžka produktu | 1305 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Pokrytie | 1,65 m² |
| Šírka produktu | 225 mm |
| Trieda obrusovania | AC6 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Dub Rivera |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Kód produktu | 5907604139080 |

1850 + recenzí











