DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazénové príslušenstvo
- Podvodný kúpeľný vysávač Bestway 60301
Podvodný kúpeľný vysávač Bestway 60301
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podvodný kúpeľný vysávač Bestway 603013-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zabezpečiť čistú vodu v bazénoch doma alebo na záhrade nie je jednoduchá záležitosť. S väčšinou prác vám pomôže podvodný kúpeľný vysávač Bestway. Jeho konštrukcia je navrhnutá a vyrobená tak, aby účinne odstraňovala nečistoty zo dna nádrže. Navyše nebudete mať žiadne problémy s vyprázdňovaním filtra.
Vlastnosti a výhody
Chcete udržiavať vnútro vášho záhradného bazéna čisté? Nemusí to zahŕňať výmenu vody. Všetko, čo potrebujete, je podvodný vysávač Bestway. Môžete ho použiť na bazény alebo jacuzzi. Dobre poslúži aj v záhradných bazénoch. Zariadenie sa skladá z ramena a filtračnej hlavy. Na jeho výrobu bol použitý plast a nehrdzavejúca oceľ. Táto kombinácia materiálov zaisťuje dlhú životnosť konštrukcie. Podvodný vírivý vysávač Bestway dokáže odstrániť drobné nečistoty z trávy alebo piesku. Všetky sa usadzujú vo filtri z nehrdzavejúcej ocele. Jeho dizajn umožňuje jednoduché čistenie. Nie je potrebné vymieňať filtre, čo znižuje prevádzkové náklady. Pozrite si aj ďalšie príslušenstvo na čistenie bazénov v našich predajniach.
- Jednoduché vyprázdnenie filtra z nehrdzavejúcej ocele
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vysávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Lay-Z-Spa |
| Dĺžka produktu | 1500 mm |
| Šírka produktu | 165 mm |
| Káblové/bezdrôtové | Bezdrôtový |
| Hmotnosť produktu | 5650 g |
| Indikátor nabíjania | S indikátorom nabíjania |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál | Kovové a plastové |
| Kód produktu | 6942138981735 |

1850 + recenzí











