DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazénové príslušenstvo
- Podvodný vysávač Bestway 60313 pre Spa
Podvodný vysávač Bestway 60313 pre Spa
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podvodný vysávač Bestway 60313 pre Spa3-7 dní99 €80,49 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podvodný vysávač Bestway pre Spa je bezdrôtové a funkčné zariadenie. Vhodné aj na použitie v bazéne. Vďaka nemu môžete rýchlo, efektívne a pravidelne odstraňovať nečistoty z vody. Zariadenie je odolné a ľahko sa používa. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie bazénové produkty Bestway.
Vlastnosti a výhody
Chcete sa správne postarať o vodu vo vašich nádržiach alebo bazéne? Na to budete potrebovať inovatívny podvodný vysávač pre Bestway Spa. Je to skvelá alternatíva ku klasickým sieťkam, ktoré sa ťažko odstraňujú drobné pevné nečistoty. Bazén si vyžaduje pravidelnú údržbu, aby bola voda v ňom bezpečná a pohodlná na používanie. Podvodný vysávač Bestway pre Spa funguje efektívne a veľmi jednoducho sa používa. Absencia napájacieho kábla zvyšuje komfort používania a dosah zariadenia. Výhodou je pevná konštrukcia z plastu a kovu. Hlava vysávača je umiestnená na dlhej a ergonomickej rukoväti. Celé je to veľmi skladné, takže vám v domácom sklade nezaberie veľa miesta. Pozrite si aj ďalšie príslušenstvo Bestway.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vysávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Dĺžka produktu | 1500 mm |
| Šírka produktu | 165 mm |
| Káblové/Bezdrôtové | Bezdrôtový |
| Hmotnosť produktu | 5,65 kg |
| Indikátor nabíjania | S indikátorom nabíjania |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Biela, šedá |
| Materiál | Kovové a plastové |
| Kód produktu | 6942138904864 |

1850 + recenzí











