DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Oceľové a kované ploty
- Polargos Imperial rozpätie 90 x 200 cm, pozinkovaný antracit
Polargos Imperial rozpätie 90 x 200 cm, pozinkovaný antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polargos Imperial rozpätie 90 x 200 cm, pozinkovaný antracit3-7 dní237 €192,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Imperial pozinkovaný antracitový rozpon je základným prvkom oplotenia. Horizontálne usporiadanie tyčiniek robí výrobok funkčným a pútavým vďaka svojmu vzhľadu. Navyše sa vyznačuje odolnosťou materiálu voči poveternostným vplyvom. V našej ponuke nájdete aj všetky potrebné diely, ktoré vám uľahčia stavbu plotu.
Vlastnosti a výhody
Na výrobu plotu potrebujete kvalitné výrobky a materiály. Jedným z nich je Imperial span 0,9 x 2 m, pozinkovaný antracit, ktorý kvalitou aj vzhľadom splní všetky vaše požiadavky. Je vyrobený z ohýbaného pozinkovaného plechu, ktorý je usporiadaný vodorovne. Chránený povrch nie je náchylný na zrážky, slnko a nízke teploty. Vďaka tomu na ňom nevzniknú korózne miesta. Negatívne faktory nespôsobia zmenu farby alebo zmeny v štruktúre. Pozinkované antracitové rozpätie Imperial je povrchovo upravené práškovou farbou, vďaka čomu je každá časť esteticky prepracovaná. Ak hľadáte nápad na plot v modernom štýle, vyberte si rozpon zo série Imperial. Prispôsobí sa vášmu okoliu a domácnosti.
- Moderný dizajn
- Prekryté matnou farbou s jemnou štruktúrou
- Horizontálne tyče z ohýbaného pozinkovaného plechu
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka (m) | 2 m |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| výška (m) | 0,9 m |
| séria | cisársky |
| Zahrnuté | Maskovacie prúžky |
| Hmotnosť produktu | 16 kg |
| Farba | Antracit |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Lakované a práškovo lakované |
| Kód produktu | 5902360122840 |

1850 + recenzí









