DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Oceľové a kované ploty
- Polargos Tola 2 rozpätie 120 x 200 cm
Polargos Tola 2 rozpätie 120 x 200 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polargos Tola 2 rozpätie 120 x 200 cm3-7 dní80,56 €65,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rozpätie Tola 2 je súčasťou záhradného systému a môžete si s ním postaviť oplotenie vašej záhrady, pozemku alebo firemného areálu. Má klenutý tvar a má dekorácie, ktoré dodávajú nehnuteľnosti šarm. Čierna farba rozpätia bude efektne ladiť so svetlými motívmi stien a fasády vášho domu a dizajn môže upútať okoloidúcich.
Vlastnosti a výhody
Plotový prvok Tola 2 od Polargos vďaka svojmu oblúkovému tvaru a dekoráciám dodá vašej nehnuteľnosti elegantný charakter. Rozpätie je vyrobené z pozinkovanej ocele, vďaka čomu je odolné voči korózii. Čierna farba plotu je natoľko univerzálna, že sa hodí do každého štýlu priestorového usporiadania, dobre kontrastuje so svetlým základom plotu a pastelovou fasádou vášho domu. Rozpätie pristane mierne klasicistickej aj modernej architektúre. Dá sa použiť ako súčasť oplotenia vášho pozemku, pozemku alebo firmy. Rozpätie je vhodné použiť v kombinácii s rôznymi typmi základov a najlepšie bude vyzerať v kombinácii so svetlým kameňom a tehlou.
- Pozinkovaná a práškovo lakovaná oceľ
- Odolný voči korózii
- Jemné dekorácie
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Dĺžka (m) | 2 m |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| výška (m) | 1,2 m |
| séria | Tola 2 |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Kód produktu | 5903427744197 |

1850 + recenzí










