DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Oceľové a kované ploty
- Polbram Steel Group Laura rozpätie 120 x 200 cm
Polbram Steel Group Laura rozpätie 120 x 200 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polbram Steel Group Laura rozpätie 120 x 200 cm3-7 dní110,05 €89,47 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Spon Laura určite využijete pri oplotení vášho súkromného pozemku. Je to jeden z konštrukčných prvkov, ktorý má vytvoriť atraktívny plošný bezpečnostný systém. Rozpätia sú navzájom spojené pomocou stĺpikov, takže vstupnú bránu alebo vrátku môžete nainštalovať kdekoľvek v plote.
Vlastnosti a výhody
Rozpätie Laura je mimoriadne atraktívny prvok určený na vytvorenie estetických plotov okolo vašej domácnosti. Vďaka svojmu dokonalému vzhľadu sa bude hodiť nielen do súkromných priestorov, ale bude skvelou ozdobou aj veľkých verejných zariadení alebo firemných priestorov. Jednotlivé polia sú navzájom spojené pomocou stĺpikov, takže môžete vytvoriť originálnu bezpečnostnú sekvenciu s bránkami a vstupnými bránami. Výrobok je pozinkovaný a práškovo lakovaný, preto má vynikajúce trvanlivé vlastnosti - je odolný voči korozívnym účinkom vody a nestráca farbu pri dlhodobom pôsobení slnečného žiarenia.
- Pevné spracovanie
- Klasický dizajn
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| záruka výrobcu | 8 rokov |
| Hĺbka (cm) | 3,1 cm |
| šírka (cm) | 120 cm |
| výška (cm) | 200 cm |
| séria | Laura |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť produktu | 13 kg |
| Kód produktu | 5901891473131 |

1850 + recenzí











