DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Drevené oplotenia
- Preliezačka 180 x 180 cm
Preliezačka 180 x 180 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Preliezačka 180 x 180 cm3-7 dní108 €87,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mreža viniča sa môže stať mimoriadne atraktívnym dekoratívnym prvkom vašej záhrady. Ak chcete pestovať rastliny alebo kvety, ktoré sa radi šplhajú, mriežka umožní vegetácii vyzerať atraktívne. Zelená farba vo vašej záhrade nevynikne. Preto je mriežka univerzálna a vyzerá skvele
Vlastnosti a výhody
Hľadáte prvok záhradnej architektúry, vďaka ktorému budú rastliny vyzerať ešte atraktívnejšie? Viničová mriežka 180 x 180 cm bude užitočná pre kríky aj kvety. Ide o prvok, ktorý má pevný rám a jednoduchú štruktúru. Vďaka tomu si po rýchlej montáži môžete z mriežky užívať mnoho sezón. Mriežka viniča je vyrobená z borovicového dreva. To zaručuje jej trvácnosť a odolnosť voči rôznym poveternostným podmienkam. Tento materiál tiež vyzerá esteticky. Zelená farba bude zase dokonale ladiť so zvyškom vašich záhradných prvkov, ako aj so samotnou vegetáciou. Chcete inú veľkosť mriežky? Stačí, ak si pozriete ďalšie produkty v sieti predajní Castorama
- Pevný rám
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Žiadna značka |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Horizontálne rozostupy | 110 mm |
| šírka (cm) | 180 cm |
| výška (cm) | 180 cm |
| Materiál | Borovica |
| Typ spracovania | Impregnované |
| Farba | zelená |
| Kód produktu | 3663602430735 |

1850 + recenzí








