DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Drevené oplotenia
- Preliezačka 180 x 45 cm
Preliezačka 180 x 45 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Preliezačka 180 x 45 cm3-7 dní35 €28,46 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mreža viniča je vynikajúcou oporou pre mnohé rastliny. Vďaka nej sa budú môcť v plnej kráse prezentovať vo vašej záhrade alebo na terase. Mriežka môže fungovať aj ako druh plotu. Jednoduchá montáž vám umožní umiestniť výrobok sami. Môžete ho namontovať vertikálne aj horizontálne. Zelená mriežka bude dobre ladiť so zeleňou okolia
Vlastnosti a výhody
Viničová mriežka 180 x 45 cm je produkt, ktorý efektívne zmení vzhľad vašej záhrady alebo terasy! Mriežka z borovicového dreva dokáže efektívne podoprieť akékoľvek popínavé rastliny. Jednoduchá montáž znamená, že nebudete musieť používať špeciálne nástroje. Viničová mriežka vám tiež umožní zakryť priestor v záhrade alebo postaviť estetický plot viničom. Tento produkt bude dobre fungovať v radových domoch, kde je súkromie v záhrade ťažké. Mriežku je možné inštalovať vertikálne aj horizontálne, takže si jednoducho navrhnete vlastný priestor. Zelená farba produktu splynie s farbou okolitých rastlín a nebude pôsobiť rušivo
- Jednoduchá montáž
- Možnosť vertikálnej alebo horizontálnej inštalácie
- Umožňuje zakryť priestor v záhrade alebo postaviť plot
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Žiadna značka |
| Hrúbka produktu | 30 mm |
| Horizontálne rozostupy | 80 mm |
| šírka (cm) | 45 cm |
| výška (cm) | 180 cm |
| Materiál | Borovica |
| Typ spracovania | Impregnované |
| Farba | zelená |
| Kód produktu | 3663602430711 |

1850 + recenzí









