DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Priemer diamantového kotúča Dremel SpeedClic 38 mm
Priemer diamantového kotúča Dremel SpeedClic 38 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Priemer diamantového kotúča Dremel SpeedClic 38 mm3-7 dní46,37 €37,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Diamantový kotúč sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou a pevnosťou aj pri dlhodobom a intenzívnom používaní. Prezentovaný produkt je možné prispôsobiť ručnému elektrickému náradiu na univerzálne použitie. S jeho pomocou môžete rezať všetky tvrdé materiály ako betón, kameň, keramiku alebo epoxidové živice.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný diamantový kotúč je možné úspešne prispôsobiť väčšine elektronických mini nástrojov na univerzálne použitie. Môžete ho jednoducho nainštalovať bez použitia kľúčov alebo iného príslušenstva. Stačí ho položiť na hrot a otočením ho zablokovať na mieste. Kotúč môžete použiť na rezanie a orezávanie všetkých druhov tvrdých materiálov. Je ideálny na spracovanie betónu, kameňa, porcelánu a keramiky, ako aj odolných epoxidových živíc. Diamantový povrch je mimoriadne odolný, nepraská a drží svoj tvar. Jeho výber zaručuje dlhodobú a efektívnu prevádzku. Naše predajne ponúkajú aj ďalšie príslušenstvo pre ručné elektrické náradie.
- Na rezanie tvrdých materiálov
- Zabezpečuje presné rezanie
- Extrémne odolný, nepraská a drží svoj tvar
- Rýchla a efektívna výmena disku bez kľúča
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rezací kotúč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Dremel |
| Hrúbka produktu | 3,2 mm |
| Maximálna hĺbka rezu | 11 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 38 mm |
| Výška produktu | 13 mm |
| počet položiek | 1 |
| Maximálne otáčky za minútu | 20 000 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 13 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | oceľ |
| Osud | dielenské práce, DIY |
| Kód produktu | 8710364042883 |

1850 + recenzí











