DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Priemer nafukovacieho bazéna 175 cm
Priemer nafukovacieho bazéna 175 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Priemer nafukovacieho bazéna 175 cm3-7 dní19,81 €16,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradný bazén poskytne deťom skvelú zábavu počas teplých dní. Produkt je dodávaný vo veselých, šťavnatých farbách a jeho rozmery sú prispôsobené najmenším užívateľom. Bazén má nafukovaciu konštrukciu, jeho steny pozostávajú z troch komôr, ktoré udržujú tvar výrobku a poskytujú pohodlnú oporu. Naša ponuka zahŕňa aj bazény iných rozmerov.
Vlastnosti a výhody
Nafukovací bazén naplnený vodou poskytne vášmu dieťaťu zdravú formu zábavy počas horúceho leta. Vaše dieťa sa vďaka nej dostane na čerstvý vzduch a zároveň sa ochladí. Bazén je ľahký, takže ho môžete ľubovoľne presúvať z jedného miesta na druhé, ako aj vyfúknuť a vziať si ho na dovolenku alebo do záhrady. Jeho veľkosť znamená, že do tu ponúkaného bazéna sa zmestí niekoľko detí, takže aj vaše dieťa bude môcť pozvať svojich rovesníkov, aby sa s nimi zabavili. Bazén je dostupný vo veselých, šťavnatých farbách - modrej, zelenej, ružovej, červenej a žltej, ktoré upútajú nielen pozornosť malých detí, ale urobia z neho veselý prvok vašej záhrady v zelenom prostredí. Okrúhly tvar a tri vzduchové komory uľahčujú pohodlné používanie produktu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nafukovací bazén |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Priemer (cm) | 175 cm |
| výška (cm) | 40 cm |
| Kapacita (l) | 480 l |
| Hmotnosť (kg) | 1,73 kg |
| Farba | Dostupné rôzne farby |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 6942138915679 |

1850 + recenzí











