DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- PVC vaňová lišta 32 mm 2,5 m biela
PVC vaňová lišta 32 mm 2,5 m biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
PVC vaňová lišta 32 mm 2,5 m biela3-7 dní9 €7,32 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Perfektné riešenie pre dodatočnú ochranu a úhľadný povrch dlaždíc. Výrobok sa umiestňuje na spodný okraj dlaždíc, aby ich chránil pred vlhkosťou a poškodením
- Vhodné pre obklady do hrúbky 12 mm
- Jednoduchá montáž na spodnú hranu obkladov pomocou samolepiacich pásikov, ktoré sa prispôsobia povrchu vane
- Výrobok vyrobený z PVC zaručuje trvanlivosť
- Ideálne pre každú miestnosť v dome, najmä často používané kúpeľne a kuchyne
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tesnenie do vane |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Vytočiť |
| Dĺžka produktu | 2500 mm |
| Hrúbka produktu | 1,4 mm |
| Šírka produktu | 17,4 mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Profil | Okrúhly okraj |
| Samolepiace | Samolepiace |
| Hmotnosť produktu | 181 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Akryl |
| Nakrájajte na požadovanú veľkosť | Dá sa orezať na mieru |
| Cieľová miestnosť | Kúpeľňa |
| Kompatibilita | Vhodné pre obklady do hrúbky 15 mm |
| Kód produktu | 5059340164533 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí










