DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Náradie na rezanie a obrábanie
- Ručné píly
- Ručná píla Fiskars HDC06
Ručná píla Fiskars HDC06
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ručná píla Fiskars HDC063-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktickú ručnú pílu s úspechom využijete pri rôznych dielenských a stolárskych prácach s čerstvým alebo suchým drevom. Prvok má oceľovú čepeľ, ktorá sa vyznačuje odolnosťou a vysokou mechanickou pevnosťou. To vám umožní použiť ho na rezanie tvrdých materiálov bez strachu, že ho zlomíte.
Vlastnosti a výhody
Praktická ručná píla určite poslúži pri rôznych dielenských a stolárskych prácach s použitím suchého alebo čerstvého dreva. Prvok je vybavený čepeľou vyrobenou z ocele. Tento materiál je obzvlášť odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. To znamená, že nástroj je možné použiť na rezanie tvrdých materiálov bez obáv zo straty funkčnosti a zlomenia alebo odštiepenia. Pílový kotúč má špeciálne naostrené zuby, ktoré pevne uchopia rezaný materiál, čo vám umožní vykonávať prácu presne. Na výrobu rukoväte píly bol použitý materiál SoftGrip, ktorý má protišmykový povrch - zvýši váš pracovný komfort.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradná píla |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 565 mm |
| Šírka produktu | 147 mm |
| Typ rukoväte | Ergonomická mäkká rukoväť |
| Počet zubov na palec | 8 |
| Hmotnosť produktu | 190 g |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Shell | Povlak znižujúci trenie |
| Skladanie | Nie je skladateľný |
| Kód produktu | 6411501200082 |

1850 + recenzí










