DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Ručné náradie
- Sada garážového náradia Neo M4K 90 položiek
Sada garážového náradia Neo M4K 90 položiek
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sada garážového náradia Neo M4K 90 položiek3-7 dní97,53 €79,29 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Unikátna sada obsahuje špeciálne vybrané dielenské náradie v limitovanej edícii. Obsahom je 90 prvkov vybraných tak, aby umožňovali základný servis každého auta. Základňu tvoria objímky a račne v dvoch obľúbených veľkostiach: 1/2" a 1/4" s logom M4K. Okrem toho súprava obsahuje kombinované kľúče, skrutkovače, kliešte, bity a gombíky. Celok dopĺňajú objímky na sviečky, nástavce, kĺby a sada šesťhranných kľúčov. Celé je to v šikovnom kufríku s charakteristickým jedinečným razením MORO.
Technické špecifikácie
| Marka | Neo nástroje |
|---|---|
| Typ produktu | Toolkit |
| Počet kusov v balení | 90 |
| počet položiek | 90 |
| Výška produktu | 300 mm |
| Dĺžka produktu | 380 mm |
| Šírka produktu | 100 mm |
| Hmotnosť produktu | 5740 g |
| Zahrnuté | račňa 1/2" 90T, vnútorný šesťhran 1/2" 11 ks veľkosti: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27 mm, predĺženie 1/2", 2 ks. , veľkosti: 125, 250 mm, objímka na sviečku 1/2" 2 ks, veľkosti: 16, 21 mm, spoj 1/2", adaptér na objímky 1/2", račňa 1/4" 90T, objímka 6hran 1 / 4" 12 ks veľkosti: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm, šesťhran 1/4" dlhý 10 ks veľkosti: 4, 5, 6 , 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm, T-kľuka 1/4", kĺb 1/4", rukoväť skrutkovača 1/4", predĺženie 1/4", 2 ks, veľkosti: 50, 100 mm, držiak bitov 1/4", adaptér bitov 1/4" x 1/4", nástrčný adaptér 1/4" x 1/4", 3 ks imbusových kľúčov, veľkosti: 1,5, 2, 2,5 mm, 6 ks kombi kľúče, veľkosti: 8, 10, 12, 13, 14, 17 mm, kombinované kliešte 160 mm, bočné kliešte 160 mm, skrutkovač, skrutkovače 2 ks veľkosti: SL6x100, PH2x100, bity 1/ 4" 27" veľkosti: PH0, PH1, PH2, PH3, PH4, SL4, SL5.5, SL7, PZ1, PZ2, PZ3, HEX3, HEX4, HEX5, HEX6, HEX8, HEX10, TX8, TX10, TX15, TX250, TX20 , . , TX30, TX40, |
| Názov/číslo modelu | 10-100 |
| Materiál | Chróm-vanádiová oceľ |
| Osud | mechanické práce, DIY |
| Farba | čierna, červená, šedá, strieborná |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Spôsob skladovania | Kufor |
| záruka výrobcu | 25 rokov |
| Kód produktu | 5907558486179 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











