DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Sada kotúčov Dremel SpeedClic 38 mm 1,25 mm 5 ks.
Sada kotúčov Dremel SpeedClic 38 mm 1,25 mm 5 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sada kotúčov Dremel SpeedClic 38 mm 1,25 mm 5 ks.3-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sada kotúčov slúži na presné rezanie kovových prvkov na rôzne účely. Výrobok je vyrobený z pevného kovu, ktorého kvalita sa zlepšila použitím sklenených vlákien. Takýto štít umožňuje rýchlu realizáciu plánovaných prác, čo výrazne skracuje celkovú dobu trvania stavebných alebo rekonštrukčných prác.
Vlastnosti a výhody
Súprava kotúčov je určená na rezanie kovových predmetov. Výrobok je vyrobený z odolnej ocele, ktorá je navyše vystužená sklenenými vláknami, čo predlžuje jeho životnosť. Kotúče v súprave sú tenké, vďaka čomu poskytujú presné rezanie, ktoré zvládnete za krátky čas. Produkt sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou, ktorá nevyžaduje použitie špecializovaného kľúča, čo značne uľahčuje proces výmeny disku. Výrobok je možné použiť ako pri príležitostných opravách v domácnosti, tak aj pri každodennej práci stavebných robotníkov. Kotúč dobre poslúži pri vytváraní spojov medzi stropmi, prekladmi a inými železobetónovými prvkami a tiež umožňuje pohodlné rezanie uholníkov a T-profilov používaných na stavbu konštrukčných rámov.
- Ľahká zasúvacia montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rezací kotúč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 5 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Hrúbka produktu | 1,25 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 38 mm |
| Výška produktu | 7 mm |
| počet položiek | 5 |
| Maximálne otáčky za minútu | 35 000 ot./min |
| Zahrnuté | rezacie kotúče; špeciálny kolík EZ SpeedClic |
| Hmotnosť produktu | 22 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Kovové |
| Osud | dielenské práce, DIY |
| Kód produktu | 8710364042821 |

1850 + recenzí











