DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Mini elektrické náradie
- Sada rezacích kotúčov Dremel SpeedClic 10 ks.
Sada rezacích kotúčov Dremel SpeedClic 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sada rezacích kotúčov Dremel SpeedClic 10 ks.3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sada rezných kotúčov určená pre uhlové brúsky. Výrobok je vyrobený z kvalitných materiálov, takže sa príliš rýchlo neopotrebuje, čo zaisťuje bezpečnú prevádzku. Výmena disku je rýchla a efektívna, pretože táto operácia nevyžaduje špeciálny kľúč. Súprava sa používa na rezanie kovu, dreva a plastov.
Vlastnosti a výhody
Sada rezných kotúčov je určená na použitie s uhlovými brúskami. Výrobok je vyrobený z kvalitných materiálov, takže sa príliš rýchlo neopotrebuje, čo zaručuje bezpečnú prevádzku po dlhú dobu. Kotúče, ktoré sú súčasťou sady, poslúžia na pohodlné a rýchle rezanie povrchov z materiálov ako kov, plast a drevo. Práca s týmto typom rezných kotúčov je rýchla a efektívna a šetrí čas strávený vykonávanými činnosťami. Pri výmene kotúčov nie je potrebné používať špeciálny kľúč, čo zároveň zjednodušuje celý proces a výrazne tak skracuje čas potrebný na jeho dokončenie.
- Sada najobľúbenejších doplnkov
- Ľahká zasúvacia montáž
- Pohodlné a rýchle rezanie
- Vyrobené z kvalitných materiálov
- 10 rezných kotúčov EZ SpeedClic a špeciálna stopka EZ SpeedClic
- Priemer kotúča: 38 mm
- Na rezanie kovu, dreva a plastov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava rezných kotúčov |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 174 mm |
| Priemer produktu | 146 mm |
| Výška produktu | 40 mm |
| Štandardné | ISO 9001 |
| séria | EZ Speedclic |
| počet položiek | 1 |
| Zahrnuté | 10 rezných kotúčov EZ SpeedClic (6 x 38 mm rezný kotúč na kov, 2 x špeciálny tenký rezný kotúč, 2 x plastový rezací kotúč) a špeciálna stopka EZ SpeedClic |
| Hmotnosť produktu | 150 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Kovové |
| Osud | Dielenské práce, DIY |
| Kód produktu | 8710364045839 |

1850 + recenzí








