DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Prípravky na ošetrenie dreva
- Rýchloschnúce laky na drevo
- Sadolin Extra biela krémová lazúra 0,75 l
Sadolin Extra biela krémová lazúra 0,75 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sadolin Extra biela krémová lazúra 0,75 l3-7 dní34,06 €27,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lazúra Sadolin Extra nájde uplatnenie v každej stolárskej dielni a domácnosti, pretože v exteriéri poskytne účinnú ochranu pred poškodením drevených povrchov. Zároveň osvieži ich vzhľad, pretože má atraktívnu krémovú farbu, ktorá dodáva vecičkám elegantný charakter.
Vlastnosti a výhody
Lazúra Sadolin Extra svojou vysokou funkčnosťou poteší každého užívateľa. Drevené povrchy vďaka svojim výborným vlastnostiam nielen ochráni pred poškodením, ale dodá im atraktívnu krémovú farbu, ktorá oživí aj staré konštrukcie. Preto je ideálny pre vonkajšie použitie, kde sú drevené predmety obzvlášť náchylné na poškodenie spôsobené prírodnými faktormi. Dvojitá vrstva laku zabráni vsakovaniu vody do štruktúry dreva, takže tam nebudú rásť huby zodpovedné za hnilobné procesy. Tento prípravok výrazne zvýši životnosť vašich prvkov a zároveň bude vyzerať bezchybne po mnoho rokov, pretože sa časom neodlupuje.
- Záruka na ochranu dreva 10 rokov
- Chráni drevo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami
- Vytvára trvanlivé, neodlupujúce sa nátery odolné voči biokorózii
- Vysoký výkon
- Maximálny prípustný obsah VOC: 400 g/l
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Sadolin |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 400 g/l |
| Pokrytie | 15 m² |
| Spotreba na liter | 20 m²/l |
| séria | Extra |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Čas na nanesenie ďalšej vrstvy | 24 hodín |
| Ochranný čas | 10 rokov |
| Doba schnutia | 72 hodín |
| Informácie o VOC | 399 g/l |
| Počet vrstiev | 3 |
| Spôsob aplikácie | Kefa |
| Objem | 750 ml |
| Hmotnosť (kg) | 0,82 kg |
| Farebná skupina | Krémová |
| Farba | Krémovo biela |
| Kód produktu | 5904078200223 |

1850 + recenzí









