DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Hodiny
- Samolepiace nástenné hodiny Splendid Blink 75x75 cm čierne
Samolepiace nástenné hodiny Splendid Blink 75x75 cm čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Samolepiace nástenné hodiny Splendid Blink 75x75 cm čierne3-7 dní39,76 €32,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Samolepiace nástenné hodiny Splendid Blink black sú 3D nálepka, ktorá spestrí interiér vašej obývačky a bude merať aj čas. Výrobok je vyrobený z odolných a ľahkých materiálov - EVA peny a polypropylénu. Hodiny sú určené pre svojpomocnú montáž na stenu. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely nástenných hodín, ktoré sa hodia do interiéru v rôznych štýloch.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte pútavý, ale subtílny hodinky do svojho bytu, nástenné samolepiace hodiny Splendid Blink black budú uspokojivou voľbou. Produkt je ľahký a ľahko sa inštaluje. Nálepku si teda jednoducho sami umiestnite na vybrané miesto. Vďaka čiernej farbe hodín sa výrobok hodí do každého interiéru bez ohľadu na štýl, v ktorom sú zdobené. Samolepiace nástenné hodiny Splendid Blink 75 x 75 cm čierne oceníte aj pre ich tichý mechanizmus a jednoduché udržiavanie v čistote. Ľahké a odolné materiály, z ktorých sú hodiny vyrobené - EVA pena a polypropylén - zaisťujú, že hodiny bezpečne držia na stene. Prezrite si široký sortiment Castorama a pridajte si do košíka ďalšie produkty na dekoráciu stien pri nákupe.
- Tichý mechanizmus
- Jednoduchá montáž
- Ľahko sa udržiava v čistote
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hodiny |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Skvelé |
| Priemer produktu | 750 mm |
| Šírka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 750 mm |
| séria | Nálepka Blikanie |
| Formát času | Analógové, 12-hodinové |
| Požiadavky na batérie | 1 x AA |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908262431950 |

1850 + recenzí








