DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Sanitárny silikón Ceresit CS 25 béžová bahama 280 ml
Sanitárny silikón Ceresit CS 25 béžová bahama 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sanitárny silikón Ceresit CS 25 béžová bahama 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón využijete pri rekonštrukcii kuchyne či kúpeľne. Je ideálny na vypĺňanie medzier v škárach medzi sociálnymi zariadeniami a stenami a podlahami – škáry sú tak účinne chránené pred nečistotami a vlhkosťou. Produkt má jemnú béžovú farbu, no dostupné sú aj silikóny v iných odtieňoch.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón svojou vysokou funkčnosťou a atraktívnym vzhľadom určite uspokojí každého náročného užívateľa. Tento prostriedok je určený na dokončovacie práce kuchýň a kúpeľní - môžete ním vyplniť škáry medzi keramickými obkladmi, ako aj utesniť škáry medzi sprchovacím kútom a stenou - vďaka tomu vlhkosť neprenikne do vašich stien, čo priaznivo ovplyvňuje vývoj húb a plesní. Béžový silikón bude najlepšie vyzerať v kúpeľniach zariadených v klasickom štýle - táto farba dokonale ladí so svetlými farbami a všetkými odtieňmi hnedej. V našom sortimente nájdete produkty aj v iných farbách, takže si vyberiete silikón, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| séria | CS 25 |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 28 ml |
| Farba | Bahamy |
| Kód produktu | 8691451080592 |

1850 + recenzí











