DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Sanitárny silikón Ceresit CS 25 pergamon 280 ml
Sanitárny silikón Ceresit CS 25 pergamon 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sanitárny silikón Ceresit CS 25 pergamon 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón určite využijete pri dokončovaní izieb vo svojom byte sami. Umožňuje spájať sanitárne armatúry so stenami a podlahami, ako aj vyplniť medzery medzi dlaždicami. Má vynikajúce trvanlivé vlastnosti, takže si dlho zachováva atraktívny odtieň pergamónu.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón je nevyhnutný produkt potrebný pri rekonštrukcii bytu. Pomocou nej ľahko utesníte škáry v kuchyniach a kúpeľniach a ochránite tak priestor pred škodlivými účinkami vlhkosti. Biely silikón v odtieni pergamon vyzerá perfektne na svetlých obkladoch a esteticky ladí s klasickou sanitou. Prípravok má výborné trvanlivé vlastnosti, preto ho možno s úspechom použiť aj v exteriéri pri dokončovaní terás a balkónov. Dostupné sú aj iné silikóny, aby si každý užívateľ mohol zohnať prípravok vo farbe, o ktorú má záujem - všetky druhy tohto produktu nájdete v našej ponuke.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| séria | CS 25 |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 28 ml |
| Farba | Pergamon |
| Kód produktu | 9000100978576 |

1850 + recenzí









