DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Sanitárne silikóny
- Sanitárny silikón Ceresit CS 25 strieborno-šedý 280 ml
Sanitárny silikón Ceresit CS 25 strieborno-šedý 280 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sanitárny silikón Ceresit CS 25 strieborno-šedý 280 ml3-7 dní22,73 €18,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sanitárny silikón využijete pri dokončovaní vonkajších podláh, ako aj na utesnenie škár v kuchyniach a kúpeľniach. Strieborno-sivý výrobok pôsobí mimoriadne elegantne a ľahko zvýši atraktivitu vašich interiérov. Naša ponuka obsahuje silikóny aj v iných odtieňoch, takže si vyberiete model, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
Vlastnosti a výhody
Sanitárny silikón nájde uplatnenie v každom funkčnom byte. S jeho pomocou budete môcť vyplniť medzery vo vašich kuchyniach a kúpeľniach, a tak pripojiť sanitu k stene - zabránite tak tomu, aby sa voda dostala za umývadlo či vaňu, minimalizujete riziko vzniku húb či plesní. Produkt sa výborne hodí aj na konečnú úpravu podláh a stien obložených keramickým obkladom, pretože sa vyznačuje elegantnou strieborno-sivou farbou - dodá vašim miestnostiam elegantný vzhľad. Dostupné sú aj iné sanitárne silikóny tejto značky, takže si budete môcť vybrať prípravok v odtieni, ktorý vám najviac vyhovuje - všetky modely nájdete v našej ponuke.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Maximálna šírka štrbiny | 30 mm |
| Lineárne pokrytie | 15 m |
| séria | CS 25 |
| Čas kutikuly | 10 minút |
| Hustota | 1000 kg/m³ |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 120 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Nábojová pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna teplota aplikácie | 5 °C |
| Objem | 28 ml |
| Farba | Strieborná - šedá |
| Kód produktu | 8691451080981 |

1850 + recenzí










